Hotel Mikołajki***** Conference & Spa

Informacje kontaktowe

  • Hotel Mikołajki***** Conference & Spa
  • 11-730 Mikołajki
  • Aleja Spacerowa 11
Do centrum: ~0.5 km

Hotel Mikołajki***** Conference & Spa jest nowoczesnym hotelem położonym malowniczo na Wyspie Ptasiej, nad brzegiem Jeziora Mikołajskiego w Mikołajkach. Obiekt ten już teraz określany jest mianem jednego z najbardziej atrakcyjnych kurortów w tej okol

Hotel Mikołajki***** Conference & Spa jest nowoczesnym hotelem położonym malowniczo na Wyspie Ptasiej, nad brzegiem Jeziora Mikołajskiego w Mikołajkach. Obiekt ten już teraz określany jest mianem jednego z najbardziej atrakcyjnych kurortów w tej okolicy.

Hotel jest miejscem przyjaznym zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i klientów biznesowych, dla których przygotował bardzo bogatą ofertę. Przepiękne mazurskie krajobrazy rozciągające się z każdego okna hotelu napawają optymizmem, pozwalają w pełni cieszyć się pięknem przyrody, ciszą i spokojem.

Hotel Mikołajki***** Conference & Spa oferuje ekskluzywne pokoje oraz apartamenty, oddaje do dyspozycji gości nowoczesne zaplecze Spa & Wellness, restaurację, zaplecze konferencyjne, doskonale wyposażoną przystań jachtową dla wszystkich miłośników spędzania czasu wolnego na wodzie.