Hotel Gołębiewski

Informacje kontaktowe

  • Hotel Gołębiewski Mikołajki
  • 11-730 Mikołajki
  • Mrągowska 34
Do centrum: ~0.9 km

Hotel Gołębiewski w Mikołajkach jest malowniczo położony w samym środku Krainy Wielkich Jezior, nad brzegiem Jeziora Tałty. Niezwykły komfort, liczne atrakcje oferowane przez hotel i przede wszystkim bliskość mazurskiej przyrody sprawiają, że wypoczy

Hotel Gołębiewski w Mikołajkach jest malowniczo położony w samym środku Krainy Wielkich Jezior, nad brzegiem Jeziora Tałty. Niezwykły komfort, liczne atrakcje oferowane przez hotel i przede wszystkim bliskość mazurskiej przyrody sprawiają, że wypoczynek tutaj jest wypoczynkiem idealnym. Obiekt dysponuje również doskonale wyposażonym zapleczem konferencyjnym – praca w tym miejscu staje się prawdziwą przyjemnością!

Jedną z największych atrakcji kompleksu hotelowego jest Park Wodny Tropikana, z którego Goście hotelu mogą korzystać nieodpłatnie. Park oferuje liczne baseny jak między innymi basen rekreacyjny z falą, sportowy, szkolny, basen rzeka, letnio-zimowy oraz letnio-zimowy z hydromasażami, jacuzzi, brodzik dla dzieci, kompleks saun, jaskinie: solną, śnieżno-lodową, tężnie solankowe, zjeżdżalnie. Inne atrakcje to akwarium, wypożyczalnia rowerów, Akademia Golfa Gołębiewski, klub jeździecki, przystań hotelowa.