Hotel Amax***

Informacje kontaktowe

  • Hotel Amax***
  • 11-730 Mikołajki
  • Aleja Spacerowa 7
Do centrum: ~0.8 km

Hotel Amax*** w Mikołajkach jest obiektem zlokalizowanym nad brzegiem malowniczego Jeziora Mikołajskiego, na obrzeżach największego leśnego kompleksu na Mazurach, jakim jest Puszcza Piska.

Hotel Amax*** w Mikołajkach jest obiektem zlokalizowanym nad brzegiem malowniczego Jeziora Mikołajskiego, na obrzeżach największego leśnego kompleksu na Mazurach, jakim jest Puszcza Piska. Hotel oddaje do dyspozycji Gości eleganckie pokoje, apartamenty, a także wille czteroosobowe – łącznie 92 miejsca noclegowe.

Jest to idealne miejsce zarówno dla rodzin z małymi dziećmi jak również dla klientów biznesowych. Hotel jest miejscem przyjaznym domowym zwierzętom, których pobyt jest darmowy. Najwyższą jakość świadczonych usług gwarantuje między innymi fakt, iż Amax**** należy do sieci Polish Prestig Hotels.

W cenie noclegu Goście mają zapewniony dostęp do takich atrakcji jak między innymi sauna, basen zewnętrzny z jacuzzi, basen wewnętrzny, sala zabaw oraz plac zabaw dla dzieci, bilard. Za dodatkową opłatą hotel organizuje wycieczki piesze oraz rowerowe z przewodnikiem, spływy kajakowe, wycieczki wędkarskie z przewodnikiem, rejsy motorówkami i jachtami (ze sternikiem), loty balonem, przejażdżki bryczkami, jazdę konną, wycieczki na quadach.