Hotel Mazurska Chata

Informacje kontaktowe

  • Hotel Mikołajki Mazurska Chata
  • 11-730 Mikołajki
  • Mrągowska 26
Do centrum: ~1 km

Hotel Mazurska Chata mieści się w Mikołajkach, w otoczeniu największego kompleksu leśnego na Mazurach jakim jest Puszcza Piska, w bardzo spokojnej i cichej okolicy. Jest to idealne miejsce zarówno na wypoczynek jak i pobyt w celach biznesowych.

Hotel Mazurska Chata mieści się w Mikołajkach, w otoczeniu największego kompleksu leśnego na Mazurach jakim jest Puszcza Piska, w bardzo spokojnej i cichej okolicy. Jest to idealne miejsce zarówno na wypoczynek jak i pobyt w celach biznesowych. Hotel oddaje do dyspozycji Gości 22 pokoje oraz dwa apartamenty, łącznie 56 miejsc noclegowych.

Mazurska Chata Gościom biznesowym oferuje salę konferencyjno-szkoleniową o powierzchni 175 mkw., która może jednorazowo pomieścić około 100 osób. Sala jest wyposażona w profesjonalny sprzęt audiowizualny. Ponadto do dyspozycji Gości oddana jest winda, nowoczesna sauna, sala fitness, bar, zaś w okresie letnim otwarty jest ogródek piwny. Na terenie obiektu mieści się duży parking, przystosowany również na przyjęcie autokarów. Hotel organizuje zarówno konferencje i szkolenia, imprezy integracyjne, przyjęcia okolicznościowe.