Robert`s Port SPA

Informacje kontaktowe

  • Hotel Robert`s Port
  • 11-730 Mikołajki
  • Stare Sady 4
Do centrum: ~4.1 km

Hotel Robert`s Port mieszczący się w cichej i spokojnej okolicy, nad brzegiem Jeziora Tałty, niespełna pięć kilometrów od miejscowości Mikołajki jest czterogwiazdkowym resortem SPA. Hotel znajduje się w otulinie malowniczego Mazurskiego Parku Krajobr

Hotel Robert`s Port mieszczący się w cichej i spokojnej okolicy, nad brzegiem Jeziora Tałty, niespełna pięć kilometrów od miejscowości Mikołajki jest czterogwiazdkowym resortem SPA. Hotel znajduje się w otulinie malowniczego Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Ze względu na położenie nad brzegiem jeziora oferuje Gościom swoją prywatną plażę.

Część pokoi hotelowych urządzono specjalnie z myślą o osobach niepełnosprawnych. Zarówno z pokoi jak i apartamentów roztaczają się malownicze widoki – z części nich na Puszczę Piską, z innych na jezioro i inne niezwykłe typowe elementy mazurskiego krajobrazu. Robert`s Port SPA posiada bardzo bogatą ofertę zabiegów z zakresu Spa, które odbywają się w siedmiu nowoczesnych i doskonale wyposażonych gabinetach.

Robert`s Port SPA jest miejscem bardzo przyjaznym dla rodzin z dziećmi, które mogą skorzystać z licznych atrakcji jak między innymi Klub Malucha o łącznej powierzchni 60 mkw. z pokojem kinowym, małpim gajem, licznymi grami i zabawkami, basenami z piłeczkami. Dodatkowo na zewnątrz zaadaptowany jest teren zielony do zabaw najmłodszych. Hotel zapewnia osobną kartę menu dla dzieci, nietłukącą zastawę, na życzenie rodziców zabezpieczenia do kontaktów, podgrzewacz do butelek i wiele innych udogodnień.

Hotel dysponuje również dwiema stylowymi restauracjami, które utrzymane są w klimacie mazurskim, a także centrum konferencyjnym dla Gości biznesowych. Oferuje trzy wielofunkcyjne sale konferencyjne, które mogą pomieścić od 90 do 200 osób.